Pracownik gospodarczy (Kraków, ul. Tyniecka)

PROMOS sp. z o.o. z Krakowa, działająca od 1994 roku w branży obsługi nieruchomości, poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Pracownik gospodarczy

Miejsce pracy: Kraków, ul. Tyniecka 231
Wymiar czasu pracy: 7 godzin (od poniedziałku do piątku od 6:00 do 13:00)

Obowiązki:

  • sprzątanie terenów zewnętrznych: zbieranie śmieci, zamiatanie niedopałków, liści na parkingach, opróżnianie koszy i popielniczek, koszenie trawy, czyszczenie kraty przed głównym wejściem, mycie parapetów, ławek, odchwaszczanie krawężników,
  • warsztat: zamiatanie, maszynowe mycie, utrzymanie czystości w kratkach ściekowych, Utrzymanie czystości sprzętu gaśniczego, oprzyrządowania elektrycznego, mycie kanałów, opróżnianie koszy na śmieci,
  • myjnia samochodowa bieżące utrzymanie czystości,
  • klatka schodowa i sanitariaty bieżące zamiatanie i mycie podłóg.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzątaniu,
  • rzetelność.

Kontakt:
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 695-055-316

Aplikacje można również przesyłać na adres: praca@promos.pl lub za pomocą formularza zamieszczonego na podstronie „Oferty pracy” > „Aplikacja spontaniczna”


W dokumentach aplikacyjnych prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie przez PROMOS sp. z o.o. Państwa danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji oraz ewentualnie przyszłych procesów rekrutacji np. przez zamieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w dokumentach aplikacyjnych przez PROMOS sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kocmyrzowskiej 13A, 31-750 Kraków dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, jak również po jej zakończeniu w przyszłych procesach rekrutacji.