Zdalna ochrona obiektów

Zdalna ochrona obiektów

MONITORING WIZYJNY ON-LINE, ZDALNE MONITOROWANIE SYGNAŁÓW – USŁUGA OCHRONY MIENIA POPRZEZ NADZÓR ZDALNY.

Na czym polega monitoring wizyjny on-line?

Monitoring wizyjny umożliwia śledzenie zdarzeń za pomocą kamer przemysłowych. Obrazy z kamer są przesyłane do centrum monitorowania Promos, gdzie personel obserwuje na monitorach nadzorowany obszar lub obiekt. Dzięki temu możliwe jest wykrywanie okoliczności wskazujących na istnienie zagrożeń dla osób i mienia oraz możliwości powstania szkód. Obrazy są rejestrowane. w momencie stwierdzenia zagrożenia na miejsce wysyłana jest grupa interwencyjna i/lub informowany jest pracownik ochrony fizycznej na obiekcie.

Dla kogo usługa monitoringu wizyjnego on-line?

Monitoring wizyjny jest powszechnie stosowany w centrach handlowych, hipermarketach, kasynach, szkołach, w firmach oraz na terenach miejskich, w tym na ulicach, skrzyżowaniach, parkingach itp. Obecnie stał się bardzo popularny ze względu na rosnące koszty zatrudnienia ochrony fizycznej.

Jak stosować monitoring wizyjny on-line?

Najczęściej stosowany jest w formie łączonej z ochroną fizyczną (12/24h jest zabezpieczone przez ochronę fizyczną i 12/24h przez monitoring wizyjny) zapewniając optymalizację kosztów i utrzymanie bezpieczeństwa obiektów.

 

Zapytaj o wycenę

Formularz wyceny

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu przez Promos sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kocmyrzowskiej 13A, 31-750 Kraków w celu sporządzenia przez Promos sp. z o.o. wyceny zgodnie z powyższym zapytaniem.