Zarządzanie nieruchomościami mieszkalnymi

Zarządzanie nieruchomościami Kraków

SKUTECZNE ZARZĄDZANIE I ADMINISTROWANIE NIERUCHOMOŚCIAMI MIESZKALNYMI. PRZYJAZNA ATMOSFERA, LICENCJONOWANI ZARZĄDCY, WŁASNE SERWISY TECHNICZNE.

Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami mieszkalnymi to usługi, którymi zajmujemy się od 1999 roku.

Nasi pracownicy to odpowiednio przygotowany zespół doświadczonych zarządców nieruchomości, administratorów, księgowych oraz konserwatorów. Naszymi partnerami są wyłącznie sprawdzone na rynku nieruchomości firmy budowlane, hydrauliczne i elektryczne.

Zarządcy i pośrednicy nieruchomości firmy PROMOS sp. z o.o. posiadają licencje i są zarejestrowani w Krajowej Izbie Gospodarki Nieruchomościami.

Zarządzanie Wspólnotami Mieszkaniowymi prowadzimy dbając o ich prawidłowe funkcjonowanie poprzez:

 • bieżące administrowanie budynkiem,
 • pełną obsługę  finansowo-księgową i prawną,
 • nadzór nad utrzymaniem w czystości: powierzchni wspólnych wewnątrz budynku, terenów utwardzonych i zielonych przynależnych do budynku,
 • ochronę mienia (usługi ochrony fizycznej, monitoring wizyjny, montaż systemów zabezpieczeń),
 • bieżące techniczne utrzymanie instalacji i urządzeń w budynku,
 • organizację i nadzór nad obowiązkowymi przeglądami wynikającymi z przepisów Prawa Budowlanego,
 • ocenę stanu technicznego budynku oraz przygotowanie dla Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej wniosków i propozycji do planów remontowych.

Zarządzanie nieruchomościami Kraków

Szybko i sprawnie usuwamy wszelkie usterki w ramach bieżącego technicznego utrzymania budynku przy pomocy własnego i współpracującego serwisu technicznego.

Troszczymy się o oszczędności w gospodarowaniu zasobami Wspólnoty, na bieżąco sprawdzając ekonomiczne funkcjonowanie systemu ogrzewania oraz ilość zużycia energii cieplnej.

Zarządzanie Wspólnotami Mieszkaniowymi

Dbamy o jasność i przejrzystość ponoszonych przez Wspólnoty kosztów ich funkcjonowania wykorzystując profesjonalny program rozliczeniowy.

 

Zapytaj o wycenę

Formularz wyceny

  Dane kontaktowe:

  Informacje o nieruchomości:

  Usługi dodatkowe:

  Serwis technicznySprzątanie budynkuPielęgnacja zieleniOchrona mieniaObsługa parkingu

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu przez Promos sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kocmyrzowskiej 13A, 31-750 Kraków w celu sporządzenia przez Promos sp. z o.o. wyceny zgodnie z powyższym zapytaniem.