Ochrona mienia

Ochrona mienia

FIZYCZNA OCHRONY OBIEKTÓW. MONTAŻ I KONSERWACJA SYSTEMÓW DOSTĘPU, TELEWIZJI PRZEMYSŁOWEJ, ALARMÓW. MONITORING SYSTEMÓW Z WSPARCIEM GRUP INTERWENCYJNYCH.

Chronimy obiekty:

  • biurowe,
  • magazynowe,
  • przemysłowe,
  • place budowy,
  • użyteczności publicznej.

System ochrony dostosowujemy do wymagań kontrahenta, w razie potrzeb do bezpośredniej ochrony fizycznej dołączamy elektroniczne urządzenia zabezpieczające, które wspierają działanie służb ochrony fizycznej. Monitorujemy systemy alarmowe zapewniając wsparcie grup interwencyjnych.

Posiadamy koncesję MSWiA Nr L-0016/00 na prowadzoną działalność ochrony osób i mienia oraz ubezpieczenie kontraktowo-deliktowe działalności ochrony mienia, które gwarantuje rekompensatę ewentualnych szkód.

Gwarantujemy skuteczną ochronę obiektów przez odpowiednio przeszkolonych i wyposażonych pracowników. W razie potrzeby przejmujemy pracowników kontrahenta oferując szkolenie i atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Korzystając z naszych usług uzyskują Państwo obniżenie wysokości składki na polisę ubezpieczeniową. Możliwość uzyskania odpisu na PFRON.

 

Zapytaj o wycenę

Formularz wyceny

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu przez Promos sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kocmyrzowskiej 13A, 31-750 Kraków w celu sporządzenia przez Promos sp. z o.o. wyceny zgodnie z powyższym zapytaniem.    Zapytaj o odpis na PFRON!