Usługi sprzątania

Sprzątanie biur, powierzchni magazynowych i produkcyjnych Kraków

SPRZĄTANIE POWIERZCHNI BIUROWYCH, MAGAZYNOWYCH, PRODUKCYJNYCH. CAŁOROCZNE UTRZYMANIE TERENÓW UTWARDZONYCH I ZIELONYCH. PEŁNA PALETA SPECJALISTYCZNYCH USŁUG SPRZĄTANIA.

Spółka Promos realizuje kompleksowo usługi związane z utrzymaniem porządku i czystości w obiektach: biurowych, dydaktycznych, handlowych, medycznych, magazynowych, mieszkaniowych i produkcyjnych. Zapewniamy całoroczne utrzymanie terenów zewnętrznych: zielonych i utwardzonych. Realizujemy prace okresowe i specjalistyczne. Kompleksowo sprzątamy obiekty po budowie oraz po pracach remontowych. Korzystamy z usług sprawdzonych producentów i dystrybutorów profesjonalnych środków czystości i dezynfekcji oraz maszyn i sprzętu. Cyklicznie szkolimy personel w zakresie technik utrzymania czystości oraz racjonalnego dozowania chemii oraz zużycia energii na obiektach. Zatrudniamy personel zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doradzamy Klientom jak zredukować koszty sprzątania poprzez optymalizację.

Oferujemy pełną paletę usług porządkowych:

 • sprzątanie biur,
 • całoroczne utrzymanie terenów zielonych i utwardzonych wokół budynków w tym odśnieżanie,
 • sprzątanie jednorazowe pomieszczeń biurowych po remontach i przeprowadzkach,
 • sprzątanie hal fabrycznych i magazynów,
 • sprzątanie placów budowy,
 • mycie okien, podłóg, dywanów i wykładzin podłogowych,
 • czyszczenie fasad,
 • usługi wysokościowe,
 • odśnieżanie dachów,
 • wykonywanie drobnych prac gospodarczo-technicznych,
 • w razie potrzeby wykonywania prac dodatkowych lub okresowych dysponujemy pracownikami, których możemy wynająć do wykonania tych zleceń wg korzystnych stawek za roboczogodzinę.

Sprzątanie biur Kraków

Spółka Promos od ponad 30 lat realizuje sprzątanie biur w Krakowie oraz na terenie Małopolski, Śląska, Podkarpacia i województwa Świętokrzyskiego. Gwarancją prawidłowej realizacji usługi, sprzątanie biur, są pracownicy cyklicznie szkoleni w zakresie technik utrzymania czystości oraz racjonalnego dozowania chemii oraz zużycia energii na obiektach oraz osoby prowadzące nadzór, legitymujące się wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Sprzątanie biura odbywa się kompleksowo z uwzględnieniem prac okresowych i specjalistycznych takich jak min: mycie okien i przeszkleń, mycie żaluzji i rolet, pranie dywanów i wykładzin, pranie foteli, mycie lamp i oświetlenia, doczyszczanie i konserwacja posadzek. Spółka oprócz usługi sprzątanie biura zapewnia całoroczne utrzymanie terenu zewnętrznego poprzez usługi odśnieżania w okresie zimowym, oraz pielęgnację zieleni. Sprzątanie biura jest realizowane w ścisłej współpracy z kontrahentem na podstawie zawartych umów. Spółka Pomos dąży do wypracowania zaufania we wzajemnych relacjach z kontrahentami celem długofalowej współpracy. Sprzątanie biur jest jedną z wiodących działalności Spółki Promos.

Usługi obejmujące utrzymanie czystości realizujemy zgodnie z wdrożonym i certyfikowanym Systemem Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2015.

Profesjonalna firma sprzątająca Kraków

Jako profesjonalna firma sprzątająca już na etapie wyceny staramy się dopasować zakres usługi do indywidualnych oczekiwań Kontrahenta. Wiemy, że każdy z Klientów wymaga indywidualnego podejścia i rozwiązania co do realizacji usługi. Na etapie przygotowywania ofert gromadzimy odpowiednie informacje co do specyfiki powierzchni biura, proponując odpowiednią organizację czasu pracy naszych pracowników, tak aby spełnić oczekiwania klienta, a jednocześnie nie zakłócać pracy biura. Nasze doświadczenie w usługach utrzymania czystości pozwoliło nam ugruntować pozycję na rynku oraz wypracować metody pozwalające, przy optymalnym zaangażowaniu nakładów finansowych, osiągnąć zamierzony efekt tj. zadowolenie końcowego odbiorcy. Doskonale wiemy, że wykonywanie swoich obowiązków w czystych i zadbanych pomieszczeniach daje poczucie przyjemności w swoim miejscu pracy i chęć przychodzenia do niego.

Profesjonalna firma sprzątająca, taka jak Promos, to odpowiedni wykonawca usług utrzymania czystości w Twoim biurze.

Jesteśmy specjalistami od czystości znającymi dobrze potrzeby Klienta ponieważ:

 • zaczynaliśmy działalność naszej firmy od usług porządkowych,
 • obsługujemy duże, średnie i małe firmy,
 • nasza podstawowa działalność w zakresie usług porządkowych opiera się na umowach wieloletnich,
 • nad jakością naszej pracy w obiekcie Klienta czuwa oddelegowana przez nas osoba.

 

Zapytaj o wycenę

Formularz wyceny

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu przez Promos sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kocmyrzowskiej 13A, 31-750 Kraków w celu sporządzenia przez Promos sp. z o.o. wyceny zgodnie z powyższym zapytaniem.  Zapytaj o odpis na PFRON!